جوو

جوو، دوستدار زیبایی شما!
برند جوو یکی از جمله زیرمجموعه های کارخانجات اکسیرکادوس می باشد که با تمرکز بر تولید محصولات آرایشی و بهداشتی مربوط به مو فعالیت خود را آغاز کرده است. این تمرکز به گونه ای است که تمامی محصولات جوو انحصارا مرتبط با مو بوده و هیچ گونه محصول آرایشی و مراقبت پوستی در تولیدات این برند دیده نمی شود.
تنوع بالای محصولات برند جوو، آن را برای استفاده ی افراد با انواع مختلف مو مناسب ساخته است. محصولات این برند از تنوع رنگی بسیار بالایی برخوردار می باشد؛ به طوری که این محصولات طیف عظیمی از رنگ ها را در بر می گیرد. به عنوان مثال، محصولات آرایشی مو جوو از قبیل رنگ مو و رنگ ابرو بخش بزرگی از دایره ی رنگ ها را در خود جای داده است. محصولات بهداشتی مو این برند نیز به همین صورت می باشد؛ به عنوان مثال محصولات مراقبت از مو از قبیل اسپری دو فاز، نرم کننده مو، سرم مو، تقویت کننده ابرو و… از جمله این محصولات هستند.
برند جوو با در نظر گرفتن نوع استفاده ی مصرف کنندگان، محصولات خود را در ابعاد و اندازه های مختلف تولید کرده است تا نیاز تمامی اقشار جامعه و همچنین سالن های زیبایی را به طور توامان مرتفع سازد. در همین راستا، برند جوو محصولات خود را در بسته بندی های 100 میلی لیتری تا 4 لیتری برای مصارف مختلف تولید و به بازار عرضه کرده است.برند جوو برای حفظ سلامت، طراوت و شادابی پوست و موی مصرف کنندگان خود از گروه های مختلف ویتامین و روغن های گیاهی استفاده نموده است. به طور مثال در ترکیب رنگ موی خود از ویتامین C برای جلوگیری از آسیب دیدگی و شکنندگی موها استفاده کرده است، همچنین استفاده از روغن آرگان و عصاره آووکادو در رنگ ابرو جوو به تقویت ابرو کمک می کند.
برای مشاهده محصولات و مطالعه جزئیات بیشتر به منو بالای صفحه مراجعه فرمایید.

اطلاعات بیشتر ...

در حال نمایش 24 نتیجه